Müvekkil Yorumları

Baran Çelik
Faik Çelik Holding Yön. Kur. Başk. / CEO


"Uzman kadrosuyla, patent ve fikri hakların korunması konusunda verdikleri başarılı hizmetlerden dolayı Bilen Patent çalışanlarını tebrik ediyor, başarılar diliyorum."


Tarih : 20 Temmuz 2012 , Cuma

 
Emre KUVVET
SIO Automotive
R&D Director

Bilen Patent konusuna uzman derecede hakim ve oldukça iyi organize olmuş bir ekibe sahip. Bunun doğal sonucu olarak biz de , diğer müşterileri ile de olduğunu tahmin ettiğim üzere, oldukça verimli bir çalışma ortamı yakaladık kendileriyle. Yüksek yoğunluklu projelere odaklandığımız dönemlerde bizleri oldukça rahatlatarak patent ve tescil işlemlerinde bizim çalışma ortağımız oldular.


Tarih : 11 Temmuz 2012 , Çarşamba

 
Bilal PEKER
İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği
Genel Sekreter

Disiplinli ve hızlı çalışan ekibiyle hizmet almaya başladığımız ilk günden beri bize profesyonel hizmet sunan Bilen Patent firması ile beraber yürüttüğümüz marka çalışması ve devlet destekleri danışmanlığı derneğimize olduğu kadar ilçemize de çok büyük katkılar sağlayacak. Bir ilçeyi ilgilendirecek kadar büyük projeleri de Bilen Patent gibi konusunun uzmanı bir firmayla yapmanın ne kadar doğru olduğunu görüyoruz.

Teşekkürler Bilen Patent ailesi.


Tarih : 10 Temmuz 2012 , Salı

 
Kenan KİBAR - BPR İletişim Danışmanlığı Gn. Md.
BPR İletişim Danışmanlığı


Kıyasıya rekabette avantajlı olmak isteyenler için sihirli bir kelime var : “Fark.” Eğer ürünleriniz ve hizmetleriniz rakiplerinizinkinden “fark”lıysa tercih edilip yolunuza devam edebilirsiniz. Aksi bir durumun faturası ne yazık ki oldukça ağır oluyor. “Fark”ı oluşturmak da doğal olarak yoğun bir çabayla ve uzman bir ekiple mümkün, maliyeti de oldukça yüksek.

Firmanızın en önemli sermayelerinden olan “fark”larınızı, yani markanızı, tasarımlarınızı, buluşlarınızı ve tüm ar ge çalışmalarınızı, ancak sınai haklarda “fark”lı bir ekibe emanet edebilirsiniz. “Fark”ın kıymetini bilen, “fark”lı olanı korumak için çaba gösteren Bilen Patent, konusunda “fark”lı yaklaşımı ile sınai haklarda “fark”ını hissettiriyor. Böyle bir firma sayesinde “fark”larınızın güvence altında olduğunu bilmek, geleceğe emin adımlarla yürümenizi sağlıyor. Teşekkürler Bilen Patent.


Tarih : 09 Temmuz 2012 , Pazartesi

 
Mahmut Zafer Kızılkaya
Başak Kiremit ve Tuğla Tic. ve San. A.Ş.


Hızlı ve zamanında aldığımız hizmet ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemden dolayı Bilen Patent’i kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.


Tarih : 17 Mart 2011 , Perşembe

 
Hasan Çepni
Bursa Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği
Başkan

Genç ve dinamik kadrosuyla, ahlaki yapısı ve etkin çözümleriyle sektöründe başarılı bir firma olan Bilen Patent’i tanımaktan memnuniyet duyuyorum.


Tarih : 01 Ocak 2011 , Cumartesi

 
Dr. Ahmet Özkul
Bursa Hayat Hastanesi
Baş Hekim

Markalaşman ve patentlemenin çok önemli olduğu günümüz piyasa koşullarında sektöre verdikleri başarılı hizmetlerden dolayı değerli Bilen Patent çalışanlarını tebrik ediyorum.

Dürüst ve profesyonelce olan çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum...


Tarih : 01 Ocak 2011 , Cumartesi

 
Namık Kemal Memiş
Butek Makine Tic. ve San. A.Ş.


Firmamızın bir Departmanı gibi çalışan ve haklarımızı takip eden Bilen Patent, hızlı hizmet ve konusundaki tecrübesiyle her an yanımızda.

Bir telefon kadar yakın olması bizim için en büyük avantaj.


Tarih : 01 Ocak 2011 , Cumartesi

 
Zeynep Özçelik
Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Sorumlusu

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda Bilen Patent’in sahip olduğu engin tecrübeler ve titiz çalışma anlayışı patent başvurularımızın artmasında da rol oynadı.

Tüm çalışmalarda ve zamanında ve eksiksiz bilgilendirilmemiz gerçekleştirdiğimiz çalışamaların etkinliğini ve niteliğini daha da arttırdı.


Tarih : 27 Nisan 2010 , Salı

 
Bizi Tanıyın Neden Bilen Patent? Hakkımızda Yöneticilerimiz Müvekkil Yorumları Ekibimiz TV Programları Basında Biz Reklamlarımız Haberler Duyurular
Müşteri Hizmetleri Teklif iste Araştırma Teklif Formu Öneri / Şikayet Formu Sıkça Sorulan Sorular
Hizmetler Marka Patent Endüstriyel Tasarım Yurtdışında TescilHukukİzlemeGenel DanışmanlıkTelif HaklarıBarkod TesciliDevlet DestekleriÜcretsiz AraştırmaMüşteri Hizmetleri
Birlikte Çalışalım Çözüm Ortakları Çözüm Ortaklığı Formu İnsan Kaynakları Politikası İş Başvuru Formu Bilgi HavuzuReferanslarİletişim
E-Bülten
e-posta ile guncel kalmak icin listemize katılın
http://www.facebook.com/bilenpatent http://twitter.com/bilenpatent
http://plus.google.com/104960155370687868011/posts http://www.linkedin.com/in/bilenpatent
  Adres : Hüdavendigar Mh. Bent Cd. No. 163/B Osmangazi - Bursa / Türkiye
Tel : +90 (224) 239 30 50 | Faks : +90 (224) 239 30 81 | E-Posta : bilgi@bilenpatent.com.tr
Bu sitede kullanılan tüm içerik Bilen Patent'e aittir. İzinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Tüm hakları saklıdır © BilenPatent 2014
Adres : 29 Ekim Cad. Vizyon Park Plaza 5 Kat: 4 D:50 Yenibosna, Bahçelievler / İstanbul
Tel : +90 (212) 603 20 02 | Faks : +90 (212) 603 20 92 | E-Posta : bilgi@bilenpatent.com.tr