Kurumsal

Duyurular

 
Bilen Patent'te 10. Yıl Coşkusu Sürüyor !
Tarih : 23 Aralık 2014 , Salı

2004 yılında “Başımıza İcat Çıkartın” parolasıyla Bursa’dan yola çıkarak, yurtiçinde ve yurtdışında 4 binden fazla müşteriye yönelik çözümler sunan Bilen Patent’te 10.yıl coşkusu tüm hızıyla sürüyor.

Geliştirmiş olduğu farklı danışmanlık hizmetiyle, adım adım sektörün lider firmalarından biri haline dönüşen Bilen Patent, kuruluşunun 10.yılını çeşitli etkinliklere kutlamaya devam ediyor.
 
Merkezi Bursa’da olup, Türkiye’nin pek çok bölgesinde hizmet veren Bilen Patent son olarak, Bursa’daki personelinin katılımıyla, akşam yemeği organizasyonunda buluştu.
Tavacı Recep Usta’da gerçekleşen etkinliğe; Bilen Patent ortakları Ömer Kocakuşak, Hakan Eryılmaz, Semih Turan ve personel kadrosu, aileleriyle birlikte katılım gösterdi.
 
Oldukça renkli geçen buluşmada, yemeğin ardından Bilen Patent adına hazırlanan pasta da, katılımcılar tarafından hep birlikte kesildi.
 
Pasta kesiminin ardından Bilen Patent Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kocakuşak, tüm ortaklar adına katılımcılara seslenerek, 10. yılın anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptı.
 
“Bugünlere Gelmemizde En Büyük Pay Sizlerin…”
 
Türkiye’nin ve dünyanın en büyük firmalarına yönelik çözümler üretme noktasında en büyük payın, emektar çalışanları olduğunu vurgulayan Kocakuşak “2004 yılından bu yana, her geçen gün büyüyen Bilen Patent olarak, bugünlere gelmemizde en büyük pay şüphesiz ki; siz değerli çalışanlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza ait. Sizler gibi değerli ve yetkin personel kadrosuyla çalışmaktan dolayı, büyük mutluluk duyuyorum. Bilen Patent olarak, bugüne kadar olduğu gibi, önümüzdeki dönemlerde de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı hep birlikte sürdürmeye devam edeceğiz. Müşterilerimize yönelik en hızlı, güvenilir ve yenilikçi çözümleri sunarken, sektöre değer katmaya da devam edeceğiz. Bu konuda hepinize olan güvenim sonsuz” ifadelerini kullandı.
 
Bilen Patent ailesinin keyifli buluşması,  gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.
 

Tüm Duyurular
 
 
 
Bizi Tanıyın Neden Bilen Patent? Hakkımızda Yöneticilerimiz Müvekkil Yorumları Ekibimiz TV Programları Basında Biz Reklamlarımız Haberler Duyurular
Müşteri Hizmetleri Teklif iste Araştırma Teklif Formu Öneri / Şikayet Formu Sıkça Sorulan Sorular
Hizmetler Marka Patent Endüstriyel Tasarım Yurtdışında TescilHukukİzlemeGenel DanışmanlıkTelif HaklarıBarkod TesciliDevlet DestekleriÜcretsiz AraştırmaMüşteri Hizmetleri
Birlikte Çalışalım Çözüm Ortakları Çözüm Ortaklığı Formu İnsan Kaynakları Politikası İş Başvuru Formu Bilgi HavuzuReferanslarİletişim
E-Bülten
e-posta ile guncel kalmak icin listemize katılın
http://www.facebook.com/bilenpatent http://twitter.com/bilenpatent
http://plus.google.com/104960155370687868011/posts http://www.linkedin.com/in/bilenpatent
  Adres : Hüdavendigar Mh. Bent Cd. No. 163/B Osmangazi - Bursa / Türkiye
Tel : +90 (224) 239 30 50 | Faks : +90 (224) 239 30 81 | E-Posta : bilgi@bilenpatent.com.tr
Bu sitede kullanılan tüm içerik Bilen Patent'e aittir. İzinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Tüm hakları saklıdır © BilenPatent 2014
Adres : 29 Ekim Cad. Vizyon Park Plaza 5 Kat: 4 D:50 Yenibosna, Bahçelievler / İstanbul
Tel : +90 (212) 603 20 02 | Faks : +90 (212) 603 20 92 | E-Posta : bilgi@bilenpatent.com.tr